Kontaktujte nás : +421 42/442 64 11

História spoločnosti

NOVUX s.r.o.

je spoločnosť zameraná na budovanie IT hardwarovej infraštruktúry nových firiem a rozširovanie, správu a servis IT zariadení už zavedených firiem. Spoločnosť vznikla v roku 1993. Jej činnosti sú zákaznícko orientované s dôrazom na spoľahlivosť riešení a spokojnosť zákazníka.

Ponuka našich služieb

AOprava výpočtovej a satelitnej techniky, kamerových systémov, zabezpečovacej techniky, periférnych zariadení a počítačových sietí.

BÚdržba a čistenie periférnych zariadení, výpočtovej techniky a ostatných technických zariadení.

CUpgrade výkonnosti výpočtovej techniky, počítačových a telekomunikačných sietí.

DInštalácia operačných systémov a ostatného software, odvírenie počítačov a notebookov, kontrola funkčnosti operačného systému a odstránenie chýb vzniknutých počas používania.

 

Drobné rady

Kávičku pite v kľude a nie pri práci.
Nikdy nepokladajte a nepite kávičku v blízkosti Vašeho notebooku. Klávesnica sa ťažko čistí a väčšinou končí na počítačovom cintoríne. Nie je to lacná položka.
Antivírus nie je nikdy na škodu.
Vždy používajte antivírus s platnou licenciou. Antivírové programi FREE spomaľujú Váš počítač a nevykonávajú spoľahlivú diagnostiku a liečbu Vášho systému. V prípade, že Váš počítač nedisponuje antivírom, neskôr sa potom nečudujte, kde máte svoje dáta.
Študujte literatúru alebo čítajte fórum.
99% závad na počítači je medzi stoličkou a klávesnicou. Preto je potrebné poznať Vaše softwarové vybavenie. Nikdy nie je na škodu si niečo o Vašom programovom vybavení prečítať resp. naštudovať jeho základné princípy funknčnosti.
Klince pribíjajte výlučne kladivom.
Výpočtovú techniku používajte len na to, na čo je určená. V žiadnom prípade nedovoľte aby došlo k jej mechanickému poškodeniu a udržujte ju v čistote.
Na notebook vyrobili machri tašky.
Notebook zásadne prenášajte v taškách určených na ich prenos. Zabránite tak jeho mechanickému poškodeniu a tak zvýšite jeho životnosť. Na mechanické poškodenia sa záruka nevsťahuje.
Svoje dáta chráňte ako oko v hlave.
Nezabudnite si pravidelne zálohovať Vaše dôležité dáta na zálohovacie zariadenia - USB kľúče,CD/DVD, externé disky a podobne.

 

Radi sa postaráme o Vaše IT zariadenie, zdarma diagnostikujeme problém v zariadení a pružne vyhľadáme a navrhneme riešenie, aby Vaše zariadenie opäť fungovalo tak ako má.

 

Spolu dosiahneme vytúžený cieľ a to plnohodnotnú funčknosť Vašich IT zariadení, počítačovej siete a ostatných zariadení potrebných na plynulú prevádzku firmy alebo domácnosti.